bintas@bintas.com.tr +90 352 322 07 07
Ürünlerimizi İnceleyin Bize Ulaşın

Kurumsal

1979 yılında Kayseri’de kurulan Türkiye’nin ilk bimsblok fabrikalarından olan BİNTAŞ YAPI ELEMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş. KAYSERİ 1. OSB'de 60.000 m2 açık, 7000 m2 kapalı alanda, Mimarsinan OSB'de ise 100.000 m2 açık, 7200 m2 kapalı alanda ısıbims markalı ürünleriyle hizmet vermektedir.

Isıbims markası bimsblokla inşa edilen modern yapı sistemleriyle özdeşleşmiş olup tüm Türkiye’de kaliteli ve güvenilir bir imajla tanınmaktadır.

Isıbims markalı duvar blokları, asmolenleri  ve şönt  bacaları üstün Alman (Vibro-Blok) teknolojisi ile tam otomatik makinalarda gerçekleşmektedir. Kür odalarında kurutulan ısıbims mamülleri yine otomatik paketleme ünitelerinde sevkiyata hazır hale gelmektedir.

Yüksek kalitede üretilen mamüllerimiz üretim proseslerinin tamamında yapılması gereken kontrol ve testleri uluslararası standartlara uygun son teknoloji laboratuvarlarında gerçekleştirmektedir.

BİNTAŞ YAPI ELEMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş. inşaat sektörüne Bims Duvar Blokları, Beton Parke ve Beton Bordür üretimleriyle ve yüksek kalite anlayışıyla hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

İnşaat sektörüne Türkiye’nin en kaliteli ve sağlıklı bims duvar blokları, beton parke taşları ve beton bordürlerini üretmek. Firma bünyesinde çalışan uzman teknik personelimiz ve son teknoloji laboratuarımızda müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutarak daha kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmak.

MİSYONUMUZ

Kalite ve hizmet anlayışımızı sürekli geliştirerek sektörümüzdeki yeniliklere öncülük etmek ve sağlıklı yaşam alanlarının yaratılmasına katkıda bulunmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite, Çevre, İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemleri İle TS EN 771-3, TS 2824 EN 1338 ve TS 436 EN 1340 Standartlarını Kapsayan Tüm Ürün, Hizmet Ve Faaliyetlerimizde;

Yürürlükteki Standartlar Çerçevesinde Müşteri Beğeni Ve Taleplerini Karşılayan Ürün Ve Hizmetleri Kaliteden Taviz Vermeden, Zamanında Üretip, Teslim Ederek Müşteri Memnuniyetini Sürekli Kılmak.

Çevre Mevzuatı Ve Sektörel Yükümlülüklere Uymak, Doğal Kaynakların Verimli Kullanımını Sağlamak, Çevrenin Korunmasına Özen Göstermek Ve Çevreye Pozitif Değerler Kazandırmak,

İş Sağlığı Ve Güvenliği Mevzuatı İle İdari Düzenlemelere Uymak, Sağlıklı Ve Güvenli Bir Çalışma Ortamı Oluşturmak, İş Kazaları Ve Meslek Hastalıklarını Önleyerek Bu Alanda Sektörle Alakalı Standartların En Üst Düzeyine Ulaşmak Ve Bunu Sürdürülebilir Kılmak,

Faaliyetlerimizin Çevreye Ve İnsan Sağlığına Olan Etkilerini Kontrol Altında Tutarak, Sürdürülebilir Kalkınma İlkeleriyle Tutarlı Olmasını Sağlamak,

Teknolojik Gelişme Ve Yenilikleri Takip Ederek Tüm Çalışanlarımızı Eğitmek Ve Bilinçlendirmek,

Sürekli Gelişme Ve İyileşme Anlayışı İçinde Çalışarak Sürdürülebilir Karlılığı Sağlamak, Sektörün İstikrarlı, Öncü Ve Lider Kuruluşu Olmaktır.

Kalite Belgelerimiz

Bintaş Beton Elemanları

Isıbims

Referanslar

AFM İNŞ.MOBİLYA MİM.TİC.LTD.ŞTİ
AK ELYAF TEKSTİL TİC. A.Ş.
AK ISI YALITIM CAM SAN TİC A.Ş
AKANSU ISI YALITIM CAM SAN.TİC.A.Ş.
AKBİL KİMYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ
AKBOSSAN SAN.TİC. A.Ş.
AKCAN İNŞ.MALZEMELERİ
AKÇAKAYA DEKORASYON İNŞ.
AKEL ORMAN ÜRÜNLERİ
AK-EN İNŞAAT MÜH.ELEKT.SAN.TİC.A.Ş.
AKIN SAÇ DEMİR TİC.
AKKIŞLA KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ
AKSOYLAR İNŞ.MALZ.İML.NAKL.LTD.ŞTİ.
ALBÜM İNŞAAT MEDİKAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
ALDORA MOBİLYA A.Ş.
ALFA YAPI İNŞ.TAAH.SAN.VE TİC.A.Ş.
ALFAPEN PLS İNŞAAT YAPI ELEM. SAN TİC A.Ş.
ALMER TEKSTİL SAN.TİC.A.Ş.
ALPELLA SAN. TİC .A.Ş.
ALPİN LTD. ŞTİ.
ALTERNATİF İNŞAAT
ALTINKAYNAK İNŞ SAN.TİC. A.Ş
ALTINOK İNŞAAT TURZ. TİC. SAN. A.Ş.
ALTOP İNŞAAT ALKENT SİTESİ
ANTALYA CLUB BELİNDA
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27

Haberler

ALFA PREFABRİK ŞANTİYESİ

Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesinde ALFA Prefabrik'in şantiyesinin beton kilit parke yapım işi ve çevre düzenleme işi için bizleri tecih etmişlerdir. 

1

İnsan Kaynakları

Bintaş Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş.'ne iş başvurusunda bulunmak için özgeçmişinizi bintas@bintas.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Başvurunuz bize ulaştığında aday havuzumuza alınır ve aranan özellikler ile niteliklerinizin örtüşmesi durumunda sizinle iletişime geçilir. Yapmış olduğunuz başvurular, sadece Bintaş Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş. İnsan Kaynakları tarafından incelenecek olup, tüm başvurular gizlilik esası çerçevesinde değerlendirilecektir.

İletişim

Aşağıda verilen adres, telefon ve e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres

Organize Sanayi Bölgesi 29.Cadde No:24 Melikgazi / KAYSERİ

İletişim Formu