Hakkımızda

Bintaş Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş.

1979 yılında Kayseri’de kurulan Türkiye’nin ilk bimsblok fabrikalarından olan BİNTAŞ YAPI ELEMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş. KAYSERİ 1. OSB'de 60.000 m2 açık, 7000 m2 kapalı alanda, Mimarsinan OSB'de ise 100.000 m2 açık, 7200 m2 kapalı alanda ısıbims markalı ürünleriyle hizmet vermektedir.

Isıbims markası bimsblokla inşa edilen modern yapı sistemleriyle özdeşleşmiş olup tüm Türkiye’de kaliteli ve güvenilir bir imajla tanınmaktadır.

Isıbims markalı duvar blokları, asmolenleri  ve şönt  bacaları üstün Alman (Vibro-Blok) teknolojisi ile tam otomatik makinalarda gerçekleşmektedir. Kür odalarında kurutulan ısıbims mamülleri yine otomatik paketleme ünitelerinde sevkiyata hazır hale gelmektedir.

Yüksek kalitede üretilen mamüllerimiz üretim proseslerinin tamamında yapılması gereken kontrol ve testleri uluslararası standartlara uygun son teknoloji laboratuvarlarında gerçekleştirmektedir.

BİNTAŞ YAPI ELEMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş. inşaat sektörüne Bims Duvar Blokları, Beton Parke ve Beton Bordür üretimleriyle ve yüksek kalite anlayışıyla hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

İnşaat sektörüne Türkiye’nin en kaliteli ve sağlıklı bims duvar blokları, beton parke taşları ve beton bordürlerini üretmek. Firma bünyesinde çalışan uzman teknik personelimiz ve son teknoloji laboratuarımızda müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutarak daha kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmak.

MİSYONUMUZ

Kalite ve hizmet anlayışımızı sürekli geliştirerek sektörümüzdeki yeniliklere öncülük etmek ve sağlıklı yaşam alanlarının yaratılmasına katkıda bulunmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite, Çevre, İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemleri İle TS EN 771-3, TS 2824 EN 1338 ve TS 436 EN 1340 Standartlarını Kapsayan Tüm Ürün, Hizmet Ve Faaliyetlerimizde;

Yürürlükteki Standartlar Çerçevesinde Müşteri Beğeni Ve Taleplerini Karşılayan Ürün Ve Hizmetleri Kaliteden Taviz Vermeden, Zamanında Üretip, Teslim Ederek Müşteri Memnuniyetini Sürekli Kılmak.

Çevre Mevzuatı Ve Sektörel Yükümlülüklere Uymak, Doğal Kaynakların Verimli Kullanımını Sağlamak, Çevrenin Korunmasına Özen Göstermek Ve Çevreye Pozitif Değerler Kazandırmak,

İş Sağlığı Ve Güvenliği Mevzuatı İle İdari Düzenlemelere Uymak, Sağlıklı Ve Güvenli Bir Çalışma Ortamı Oluşturmak, İş Kazaları Ve Meslek Hastalıklarını Önleyerek Bu Alanda Sektörle Alakalı Standartların En Üst Düzeyine Ulaşmak Ve Bunu Sürdürülebilir Kılmak,

Faaliyetlerimizin Çevreye Ve İnsan Sağlığına Olan Etkilerini Kontrol Altında Tutarak, Sürdürülebilir Kalkınma İlkeleriyle Tutarlı Olmasını Sağlamak,

Teknolojik Gelişme Ve Yenilikleri Takip Ederek Tüm Çalışanlarımızı Eğitmek Ve Bilinçlendirmek,

Sürekli Gelişme Ve İyileşme Anlayışı İçinde Çalışarak Sürdürülebilir Karlılığı Sağlamak, Sektörün İstikrarlı, Öncü Ve Lider Kuruluşu Olmaktır.